Całoroczna baza turystyczna w okolicach Warszawy

8
20220603_050723
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Czy odrywając wzrok od monitora spojrzałeś za okno tęskniąc za upragnionymi wakacjami? Jeśli nie możesz się ich doczekać, a masz ochotę choć na chwilę zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta - przyjedź do nas! Zapraszamy wiosną, latem, jesienią i zimą - Moto Przystań to całoroczna baza turystyczna nad Bzurą w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego na Zachodnim Mazowszu, zaledwie 60 km od Warszawy. Stąd możesz wyruszyć na piesze bądź rowerowe wycieczki po Puszczy Kampinoskiej, wsiąść w kajak i przeżyć niezapomniany weekendowy spływ Bzurą, Rawką bądź Wisłą, odpocząć przy ognisku po dniu pełnym wrażeń lub zatrzymać się na nocleg w czasie podróży przez Polskę, a w chłodniejsze wieczory rozgrzać w SPA pod rozgwieżdżonym niebem. Nasza przystań kajakowa, kemping i pole namiotowe, domki, plaża nad rzeką, plac zabaw dla dzieci oraz sauna i jacuzzi są do Twojej dyspozycji przez cały rok. Zapraszamy!

poznaj camping Moto Przystań! »

Ostatnie wydarzenia:

A w sobotę sprzątaliśmy Bzurę


W tym roku pogoda nawet nie próbowała nas powstrzymać – nauczona doświadczeniem wie, że czy śnieg, czy deszcz, i tak śmieci nad Bzurą posprzątamy.
(więcej…)

Wiosna wiosna…

To było pierwsze w tym roku wiosenne pływanie kajakami i SUP-ami. Na liście uczestników znalazły się – poza ludźmi – pies, kaczka i gęś.
(więcej…)

Nocą w kajakach. Jak sowy


W pierwszą sobotę marca odbył się trzeci już Nocny spływ z puszczykiem. Wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem – wzięło w nim udział niemal 50 osób. (więcej…)