Szkoły i przedszkola

Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola oraz inne grupy dzieci i młodzieży, kluby, stowarzyszenia, drużyny harcerskie, organizatorów turystyki, zielonych szkół. Nasza baza znajduje się na Mazowszu, nad Bzurą, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Bliskość rzeki oraz parku narodowego w naturalny sposób ukierunkowały naszą działalność: przywiązujemy dużą rolę do praktycznej edukacji przyrodniczej, którą łączymy z poznawaniem walorów krajobrazowych i historii regionu, aktywnym wypoczynkiem i dobrą zabawą.

W ofercie Moto Przystani dla dzieci i młodzieży znajdują się spływy kajakowe, piesze spacery, autokarowe wycieczki po Mazowszu oraz warsztaty i spotkania terenowe i studyjne. Pływamy rzeką Bzurą, przemierzamy malownicze szlaki Kampinoskiego Parku Narodowego, odwiedzamy okoliczne muzea, skanseny i miejsca pamięci związane z ważnymi wydarzeniami historycznymi z naszego regionu, poznajemy tajemnice przyrody i uczymy się szacunku do niej. Słuchamy opowieści ciekawych ludzi, na warsztatach zdobywamy wiedzę i nowe umiejętności.

Zapraszamy do nas na jednodniowe odwiedziny lub na dłuższą przygodę biwakową.

W NAMIOCIE LUB DOMKU

W przypadku pobytu dłuższego niż jeden dzień, z noclegami, oferujemy zakwaterowanie na polu namiotowym (we własnych namiotach) lub w domkach.
Pole namiotowe położne jest nad rzeką Bzurą. Znajdują się na nim m.in. toalety, prysznice, ławki i stoliki, przyłącza do prądu. Do dyspozycji mieszkańców są wiaty grillowe i miejsca ogniskowe (także pod dachem). Teren jest bezpieczny, ogrodzony i oświetlony nocą.
Stylowe drewniane domki kempingowe są domkami całorocznymi. W każdym z nich mieszczą się dwie 4-osobowe sypialnie (dwa podwójne łóżka w każdej), salon, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka oraz duży taras przed wejściem. Obecnie posiadamy dwa domki i możemy zakwaterować w nich łącznie 16 osób.

BEZPIECZNIE I PROFESJONALNIE

Nasza przystań kajakowa działa od 2004 roku. Posiadamy duże doświadczenie i niezbędny sprzęt do organizacji spływów kajakowych dla dzieci i młodzieży, połączonych z elementami edukacji przyrodniczej. Spływy kajakowe poprzedzone są instruktażem, a nad ich bezpiecznym przebiegiem czuwają ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego lub instruktorzy kajakarstwa w liczbie uzależnionej od wielkości grupy. Wszystkim uczestnikom zapewniamy kamizelki asekuracyjne, pomagamy w ich właściwym doborze oraz założeniu. Spacery przyrodnicze prowadzone są przez przewodnika po Kampinoskim Parku Narodowym. Wszelkie warsztaty odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wykorzystywane przez nas pojazdy do przewozu osób posiadają wymagane badania techniczne, a kierowcy uprawnienia.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasze wydarzenia obsługujemy kompleksowo. Dbamy nie tylko o urozmaicony i bezpieczny program pobytu w naszej bazie i przewóz uczestników na spływy kajakowe oraz zaplanowane wycieczki. Możemy również odebrać grupę z dowolnego miejsca w Polsce (np. spod szkoły) i odwieźć tam po zakończeniu zajęć. Istnieje możliwość zorganizowania wycieczki do innego, wskazanego przez klienta obiektu, a także innych warsztatów czy spotkania z danym ekspertem. Na życzenie możemy zapewnić całodzienne wyżywienie grupy (po zaakceptowaniu menu), prowiant na ognisko, kawę, herbatę, napoje. Podane ceny obejmują ubezpieczenie NNW.

CZAS WOLNY

Pobyt na Moto Przystani to nie tylko zorganizowane zajęcia, ale także swobodny odpoczynek i relaks. Nad rzeką zawsze można zażyć kąpieli wodnych lub słonecznych, na piaszczystej plaży. Tym, którzy lubią spędzać wolny czas aktywnie, polecamy skorzystanie z naszej sportowej infrastruktury. Posiadamy boiska do siatkówki, piłki nożnej i badmintona (zapewniamy piłki i rakietki), rzutki magnetyczne. Dzięki dostępnym lunetom każde miejsce możemy zamienić w punkt widokowy i obserwować, co dzieje się wokół nas. Młodszym dzieciom dużo radości dostarczy zabawa na bezpiecznym, certyfikowanym pirackim placu zabaw.

Grupom szkolnym i przedszkolnym oferujemy możliwość dowolnego komponowania programu pobytu z wykorzystaniem przygotowanych przez nas atrakcji


RZECZNA PRZYGODA

SPŁYW KAJAKOWY

Spływy kajakowe Bzurą to wspaniała, bezpieczna przygoda dla dzieci i młodzieży, łącząca aktywność ruchową na powietrzu z elementami edukacji przyrodniczej. Oferujemy warianty tras kajakowych o różnej długości, które można dostosować do wieku, kondycji i zapału uczestników. Trasy kajakowe wolne są od przeszkód, nie ma konieczności tzw. przenosek. Nad bezpieczeństwem grup zorganizowanych czuwają w zależności od zapotrzebowania ratownicy WOPR oraz instruktorzy kajakarstwa. W przypadku grup przedszkolnych proponujemy wspólne spływy dzieci z rodzicami.
Trasa spływu Odległość Czas trwania Cena za kajak
Chodaków-Moto Przystań 5 km 1 godzina 80 zł
Sochaczew-Moto Przystań 10 km 2 godziny 100 zł
Moto Przystań-Kamion 21 km 5 godzin 120 zł
Kozłów Szlachecki-Moto Przystań 21 km 5 godzin 130 zł

Opłata dodatkowa za ratowników WOPR uzależniona jest od liczebności grupy, trasy spływu i ustalana jest indywidualnie.

KAJAKOWE ABC

SZKOLENIE

Osobom, które dotychczas nie miały żadnego kontaktu z pływaniem w kajakach, proponujemy krótki kurs podstawowych umiejętności. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów kajakarstwa lub ratowników wodnych na odcinku rzeki przylegającym do przystani, o płaskim, równym dnie i odpowiedniej głębokości. Obejmują naukę bezpiecznego zajmowania miejsca w kajaku, wodowania, wiosłowania, przybijania do brzegu i opuszczania kajaka, a także podstaw zachowania w najczęstszych sytuacjach awaryjnych. Wiedza taka przyda się na każdym spływie kajakowym, z kursu mogą korzystać także osoby posiadające już doświadczenie – pozwoli to na ewentualne zweryfikowanie niewłaściwych nawyków. Grupy dzielone są na kilkuosobowe zespoły, co zapewnia indywidualne podejście do każdego kursanta.

Czas trwania 30 min. Cena od 15 zł/os.

BZURA I JEJ MIESZKAŃCY

PIESZY SPACER Z PRZEWODNIKIEM

Bzura to nizinna rzeka wyznaczająca zachodnią granicę otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. Trasa spaceru w formie pętli wiedzie brzegiem rzeki, a następnie śródpolnymi drogami, przecinając mozaikowy krajobraz, pełen łąk, pól, nieużytków, lasów i zagajników. Spacerując obserwujemy bogatą, okoliczną przyrodę. Możemy tu spotkać m.in. łabędzie, kaczki, gęsi, żurawie, dzięcioły, sikory i ptaki krukowate, a przy odrobinie szczęścia także najpiękniejszy klejnot rzecznej awifauny, zimorodka oraz sarny i zające. Do mieszkańców Bzury należą również bobry i podczas spaceru przyglądamy się miejscom zasiedlonym przez te bardzo pożyteczne gryzonie.

Czas trwania 3 godz. Cena 25 zł/os. 15-25 osób; 20 zł/os. 26-50 osób

W KRAINIE ŁOSIA: PUSZCZA KAMPINOSKA

WYCIECZKA AUTOKAROWA I SPACER Z PRZEWODNIKIEM

Kampinoski Park Narodowy to jeden z największych parków narodowych w Polsce, a Moto Przystań leży w jego otulinie. Trasy pieszych spacerów z przewodnikami wiodą różnymi szlakami turystycznymi i ścieżkami dydaktycznymi, których pokonanie pozwala poznać ukształtowanie powierzchni parku oraz bogactwo jego form przyrodniczych. Spacery połączone są z terenową pogadanką o przyrodzie i historii KPN, występujących w nim roślinach, grzybach i zwierzętach, sposobach ich ochrony oraz z nauką rozpoznawania podstawowych gatunków. Symbolem położonego w sercu Polski parku jest sympatyczny łoś i spotkanie z nim często staje się największą atrakcją naszych wycieczek.

Czas trwania 4 godz. Cena 30 zł/os. 15-25 osób; 25 zł/os. 26-50 osób

ŻYCIE NAD WISŁĄ

WYCIECZKA AUTOKAROWA I SPACER Z PRZEWODNIKIEM

Wisła to największa polska rzeka, trwale wpisana w nasz krajobraz i historię. W dużym stopniu ciągle jest to rzeka naturalna. Podczas spaceru przyjrzymy się otaczającej ją przyrodzie i poznamy gatunki, które znalazły tu swoje miejsce do życia. Piaszczyste łachy stanowią miejsce lęgów i odpoczynku różnych gatunków mew – będziemy je obserwować przez lunety, nie niepokojąc ich. Na niebie poszukamy bielików, kormoranów i czapli, na brzegach śladów aktywności bobrów. Dowiemy się, jak Prawisła wpłynęła na ukształtowanie Kampinoskiego Parku Narodowego oraz jakie elementy krajobrazu są pamiątkami po dawnych nadwiślańskich osadnikach. Przebywając nad Wisłą uczymy się odpowiedzialnego zachowania – by być bezpiecznym dla siebie i przyrody.

Czas trwania 4 godz. Cena 30 zł/os. 15-25 osób; 25 zł/os. 26-50 osób

LEKCJA W MUZEUM

WYCIECZKA AUTOKAROWA, ZWIEDZANIE, ZAJĘCIA W GRUPACH

Moto Przystań to świetna baza wypadowa do poznawania najciekawszych miejsc Mazowsza. Zapraszamy do nas grupy, które chcą połączyć odpoczynek ze zwiedzaniem obiektów muzealnych. W okolicy mamy interesujące muzea i skanseny, które w swojej ofercie edukacyjnej mają zajęcia dla zorganizowanych grup szkolnych. Taką pobliską wycieczkę można zestawić ze spływem kajakowym czy spacerem lub warsztatami przyrodniczymi, a na koniec dnia zrelaksować się przy ognisku.

Polecane przez nas miejsca to:

 • Centrum Edukacji w Izabelinie
  Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego w Izabelinie prowadzi działalność edukacyjną z zakresu ekologii. Znajdują się tu m.in. ekspozycja stała „Przyroda i historia Puszczy Kampinoskiej” wraz z mapą plastyczną, punkt sprzedaży wydawnictw i pamiątek, nieopodal polana wypoczynkowa Jakubów.
 • Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny w Granicy
  Na terenie Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego Kampinoskiego Parku Narodowego w Granicy znajdują się m.in. skansen budownictwa puszczańskiego, Aleja Trzeciego Tysiąclecia oraz polana wypoczynkowa. W pobliżu platforma widokowa oraz ścieżka dydaktyczna „Skrajem Puszczy”.
 • Dom Urodzenia Fryderyka Chopina i Park w Żelazowej Woli
  Odwiedzane przez turystów z całego świata miejsce urodzenia najsłynniejszego polskiego kompozytora. Znajduje się tu muzeum biograficzne – Dom Urodzenia Fryderyka Chopina oraz zaprojektowany z wielką starannością malowniczy park, przez który przepływa rzeka Utrata.
 • Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie
  Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie mieści się na terenie dawnej stacji Powiatowej Kolei Sochaczewskiej. W swoich zbiorach posiada imponującą kolekcję wąskotorowych pojazdów szynowych oraz innych muzealiów, związanych z historią kolejnictwa i ziemi sochaczewskiej.
 • Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą w Sochaczewie
  To najokazalsze w Polsce muzeum jednej bitwy, posiadające imponującą kolekcję broni, ekwipunku, umundurowania, dokumentów i innych pamiątek z Kampanii 1939 roku w Polsce, a także całej II wojny światowej. Muzeum gromadzi także zbiory związane z dziejami Ziemi Sochaczewskiej.
 • Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim
  Na terenie skansenu znajdują się m.in. dawny kościół ewangelicko-augsburski, cmentarz oraz typowe dla osadnictwa olenderskiego zabudowania gospodarskie z wyposażeniem. Sprowadzani na Mazowsze olendrzy byli specjalistami od gospodarowania na terenach regularnie zalewanych przez wodę.
 • Muzeum Wisły Środkowej i Ziemi Wyszogrodzkiej w Wyszogrodzie
  Muzeum powstało w 2012 r. i gromadzi zabytki związane z żeglugą, handlem i obyczajami ludzi zamieszkujących tereny Środkowej Wisły oraz dawnej ziemi wyszogrodzkiej. W muzeum znajduje się w również dział ilustrujący florę i faunę tego odcinka rzeki.
 • Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry
  Miejsce pamięci narodowej, upamiętniające ofiary masowych egzekucji przeprowadzonych przez Niemców w czasie II wojny światowej na terenie Puszczy Kampinoskiej. W Palmirach, oprócz muzealnej ekspozycji w budynku, znajduje się także cmentarz osób rozstrzelanych.
 • Muzeum w Nieborowie i Arkadii
  Muzeum powstało w 1945 roku. W jego skład wchodzą Pałac Radziwiłłów wraz z ogrodem w Nieborowie i Ogród Romantyczny Heleny Radziwiłłowej w Arkadii. W pałacu znajduje się muzeum wnętrz rezydencji pałacowej z XVII-XIX wieku. Całość tworzy stylowe pałacowo-ogrodowe założenie rezydencjonalne.
 • Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach
  Muzeum zostało otwarte w 1995 r. W jego zbiorach znajduje się ok. 300 zabytkowych pojazdów: samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli, ale też samolotów, wózków dziecięcych oraz czołgów. Najtarszym pojazdem jest traktor TITAN produkcji USA z 1895 r.

Koszty wycieczek ustalane są indywidualnie. Składają się na nie m.in. koszty przewozu uczestników oraz opłat pobieranych przez placówki za wstęp, przewodników lub opiekunów i udział w zajęciach.

TROCHĘ ZABAWY, TROCHĘ NAUKI

WYCIECZKA AUTOKAROWA, ZWIEDZANIE, ZAJĘCIA W GRUPACH

Organizujemy wyjazdy do najbardziej rozrywkowych miejsc w okolicy, oferujących starszym i młodszym dobrą i bezpieczną zabawę, połączoną z obcowaniem z naturą oraz zdobywaniem nowych umiejętności. Takie wycieczki uzupełniają przyrodniczo-historyczną ofertę edukacyjną i uatrakcyjniają program pobytu na przystani.

Polecane przez nas miejsca to:

 • Julinek Park
  Julinek
  Julinek Park położony jest na terenie dawnej bazy cyrkowej. Na obszarze 30 ha znajdują się liczne atrakcje, m.in. park linowy, kraina dmuchańców, pole do mini golfa, ścianka wspinaczkowa, ekologiczny plac zabaw oraz park wodny. W parku działa także wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego.
 • Śmiechominek – rodzinny park rozrywki
  Secyminek
  Śmiechominek to miejsce przepojone miłością do zwierząt, gdzie można zobaczyć wielbłądy, alpaki czy kangury, z którymi – pod okiem opiekunów – można się zapoznać bliżej, a nawet je karmić. Na terenie znajdują się zwierzęcy plac zabaw, dmuchaniec Alladyn, karuzela oraz staw w kształcie serca.
 • Zagroda w Zakrzewie
  Zakrzew
  Zagroda w Zakrzewie została stworzona z miłości do zwierząt oraz dzieci. Jej mieszkańcami są konie, osiołek, alpaki, lama, króliki, fretki, lisy, szopy pracze, psy, koty i kury. Wiele z tych zwierząt zostało odratowanych. Wizyty są kameralne, a zajęcia dla dzieci odbywają się bez udziału rodziców.
 • Stajnia Dorado
  Nowy Secymin
  Położona pomiędzy Wisłą a Puszczą Kampinoską Stajnia Dorado to wymarzone miejsce do nauki jazdy konnej. Stajnia oferuje m.in. jazdę na lonży, na ujeżdżalni oraz w terenie, przejażdżki bryczką, zimowe kuligi. Świadczy także usługi gastronomiczne i noclegowe.

Koszty wycieczek ustalane są indywidualnie. Składają się na nie m.in. koszty przewozu uczestników oraz opłat pobieranych przez placówki za wstęp, przewodników lub opiekunów i udział w zajęciach.

NA DWÓCH KÓŁKACH

WYCIECZKI ROWEROWE

Moto Przystań świetnie sprawdza się jako baza wypadowa także dla zorganizowanych grup rowerzystów. W okolicy nie brakuje rowerowych szlaków i malowniczych, leśnych oraz polnych dróg czy ścieżek. Chętnie pomożemy w doborze atrakcyjnej, dostosowanej do oczekiwań trasy, dysponujemy też przewodnikami. Na terenie przystani funkcjonuje doskonale wyposażony, profesjonalny warsztat, w którym można przeprowadzić wszelkie naprawy czy obsługi serwisowe sprzętu.

Serwis rowerowy bezpłatny

PTASIE GŁOSY

WARSZTATY PRZYRODNICZE

Ptasie śpiewy to jedne z najwspanialszych koncertów, jakie przygotowuje dla nas natura. Rozróżniamy wiele rodzajów ptasich głosów: godowe, kontaktowe, ostrzegawcze, zaniepokojenia. Po głosie możemy rozpoznać gatunek ptaka. Na warsztatach poznamy głosy najpopularniejszych ptaków występujących w Polsce i dowiemy się, w jakim celu śpiewają, dlaczego naśladują głosy innych ptaków bądź otoczenia. Będziemy bawić się w rozpoznawanie ptaków po głosie oraz ich naśladowanie. Na koniec wybierzemy się w teren i spróbujemy zgadnąć, kto tak pięknie śpiewa. Dla najlepszych nagrody!

Czas trwania 3 godz. Cena 30 zł/os. 15-25 osób; 25 zł/os. 26-50 osób

BUDKI I KARMNIKI

WARSZTATY PRZYRODNICZE

Budki lęgowe to ptasie domy, karmniki – stołówki. By dobrze spełniały swoją rolę i zapewniały ptakom bezpieczeństwo, muszą być zbudowane z zachowaniem odpowiednich standardów. Bardzo ważny jest też wybór miejsca, w którym je umieścimy. Na warsztatach poznamy różne rodzaje budek lęgowych i karmników oraz ich szczegóły konstrukcyjne, by nie miały przed nami tajemnic. Dowiemy się, jak dokarmiać ptaki, by im nie szkodzić oraz jak i kiedy czyścić budki lęgowe. Samodzielnie zbudujemy także ekologiczny i bezpieczny karmnik z niepotrzebnej, plastikowej butelki, który przyda się zimą.

Czas trwania 3 godz. Cena 30 zł/os. 15-25 osób; 25 zł/os. 26-50 osób

TAJEMNICZE ŻYCIE SÓW

WARSZTATY PRZYRODNICZE

Ze względu na nocny tryb życia sowy uchodzą za ptaki bardzo tajemnicze. Uznawane są także za symbol mądrości – czy słusznie? Na zajęciach dowiemy się, jakie gatunki sów występują w Polsce, które z nich są aktywne nocą, a które w dzień, które mieszkają w dziuplach, które w otwartych gniazdach. Poznamy także budzące grozę głosy sów i ich przystosowania do nocnego polowania, m.in. świetny słuch, przeszywający ciemności wzrok i zdolność bezszelestnego lotu. Zajrzymy do wielkiej budki lęgowej dla puszczyka oraz do wiklinowego koszyka uszatki i sprawdzimy, co sowy mają w menu i jak delikatne są ich pióra.

Czas trwania 3 godz. Cena 30 zł/os. 15-25 osób; 25 zł/os. 26-50 osób

NIETOPERZE – LATAJĄCE SSAKI

WARSZTATY PRZYRODNICZE

Nietoperze, choć latają, są ssakami. Należą do zwierząt aktywnych nocą, wówczas udają się na polowania, a w dzień odpoczywają. Na warsztatach poznamy występujące w Polsce gatunki nietoperzy, ich zwyczaje dzienne i nocne, miejsca schronień letnich i zimowych. Dowiemy się też, czym jest hibernacja, czyli zapadanie w sen zimowy, oraz echolokacja – posługiwanie się ultradźwiękami do orientowania się w przestrzeni i polowania na owady. Omówimy zagrożenia, jakie czyhają na nietoperze oraz sposoby ich ochrony. Rozwiejemy też wiele mitów, które wokół nich narosły – wcale nie wkręcają się we włosy.

Czas trwania 3 godz. Cena 30 zł/os. 15-25 osób; 25 zł/os. 26-50 osób

BOBRY, TAMY I ŻEREMIA

WARSZTATY PRZYRODNICZE

Bobry to pracowite gryzonie, które wznoszą swoje konstrukcje nad wodą. Budują tamy oraz żeremia, w których mieszkają, chociaż czasami ich domy znajdują się w ziemnych norach. Na warsztatach poznamy bliżej te zwierzęta, dowiemy się, jak i po co tworzą swoje budowle, w jaki sposób pomagają nam walczyć z suszą, czy ich zęby są naprawdę takie ostre i twarde oraz dlaczego mają płaski ogon. Obejrzymy gałęzie i patyki zgryzione przez te ssaki i nauczymy się zabezpieczać drzewa. Na koniec wybierzemy się na spacer nad Bzurę, by szukać śladów aktywności bobrów i ich domów – a mieszkają one tuż obok przystani.

Czas trwania 3 godz. Cena 30 zł/os. 15-25 osób; 25 zł/os. 26-50 osób

Z BUSOLĄ I MAPĄ

WARSZTATY TERENOWE

W czasach powszechnie dostępnej nawigacji satelitarnej coraz mniej osób potrafi orientować się w terenie za pomocą papierowej mapy i busoli. A umiejętność ta może okazać się bardzo pomocna w przypadku niedostępności sygnałów GPS lub awarii czy rozładowania urządzeń elektronicznych. Podczas zajęć najpierw dowiadujemy się, jak orientować mapę w terenie, co to jest azymut, jak zbudowana jest i jak działa busola oraz kompas. Następnie ruszamy w teren i maszerując na azymut przemierzamy wyznaczoną trasę, określamy własne położenie identyfikując charakterystyczne punkty terenowe i znajdując je na mapie. Wszystkie zajęcia kończą się bezpiecznym powrotem do bazy.

Czas trwania 3 godz. Cena 30 zł/os. 15-25 osób; 25 zł/os. 26-50 osób

Z PAMIĘTNIKA PRZYRODNIKA

SPOTKANIE NA PRZYSTANI

Organizujemy spotkania edukacyjne z przyrodnikami, pracownikami Kampinoskiego Parku Narodowego, fotografami przyrody, którzy opowiadają o swojej pracy, zamiłowaniach, o tym dlaczego wybrali taką życiową drogę i jak to się stało, a także dlaczego ich zdaniem przyrodę należy chronić. Nasi goście przynoszą ze sobą różne rekwizyty, narzędzia, którymi się posługują w pracy, ciekawe znaleziska. Spotkania te często kończą się ożywioną dyskusją zainteresowanych słuchaczy z prowadzącym i sprawiają, że w niejednym młodym człowieku rozbudza się przyrodnicza pasja.

Czas trwania 2 godz. Cena 25 zł/os. 15-25 osób; 20 zł/os. 26-50 osób

OGNISKO

INTEGRACJA NA PRZYSTANI

Pełen atrakcji dzień najlepiej zakończyć przy wesoło trzaskającym ognisku nad rzeką. To chwila, gdy można powspominać i podzielić się wrażeniami. W Moto Przystani dysponujemy wieloma paleniskami ogniskowymi, z ławkami i stołami, na wypadek niekorzystnych warunków pogodowych również pod dachem. Zapewniamy sezonowane, suche drewno i kijki do kiełbasek. Prowiant i napoje goście zapewniają we własnym zakresie, po wcześniejszym kontakcie istnieje możliwość zamówienia przez nas.

Cena 20 zł/os. 15-25 osób; 15 zł/os. 26-50 osób

INFORMACJE PRAKTYCZNE

 • oferta dla szkół i przedszkoli dotyczy dni od poniedziałku do piątku
 • grupy liczące poniżej 15 osób lub powyżej 50 osób wyceniamy indywidualnie
 • jeden opiekun na 15 osób gratis
 • na terenie Moto Przystani znajduje się bezpłatny parking dla autokarów i samochodów osobowych

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt – pomożemy stworzyć ofertę najlepiej dostosowaną do oczekiwań.

Oferta do pobrania (PDF): Szkoły i przedszkola