Bzura

Spływy Bzurą

Bzura. Spływy tą rzeką rozpoczynamy w Łowiczu lub wcześniej, a kończymy w miejscowości Kamion u ujścia Bzury do Wisły. Na pokonanie tej trasy potrzeba około trzech dni. Jest to rzeka, którą można polecić początkującym kajakarzom - szlak nie przysparza większych trudności. Nasza Przystań znajduje się właśnie nad tą rzeką w odległości około pięciu godzin od ujścia do Wisły. 

Proponowane spływy weekendowe Bzurą

Trasa Mapa Czas
MOTO PRZYSTAŃ – KAMION
MP
7
5h
ŁOWICZ – MOTO PRZYSTAŃ
1
MP
10h
PATOKI – MOTO PRZYSTAŃ
2
MP
6h
KOZŁÓW SZLACHECKI – MOTO PRZYSTAŃ
3
MP
5h
SOCHACZEW – MOTO PRZYSTAŃ
5
MP
2h
CHODAKÓW– MOTO PRZYSTAŃ
6
MP
1h

zarezerwuj spływ Bzurą

Spływ Bzurą: Kozłów Szlachecki - PlecewicePopularny odcinek spływów Bzurą ze startem w Kozłowie Szlacheckim. Spływ przebiega na odcinku przed i wzdłuż Sochaczewa, a następnie, po połączeniu z Utratą, wije się w stronę naszej Moto Przystani. Trasa łatwa, z kilkoma małymi utrudnieniami (pozostałości młyna w Boryszewie, odcinek między mostem a kładką w Boryszewie). W Sochaczewie dogodne miejsce na odpoczynek na miejskiej plaży.

pełny opis spływu kajakowego Kozłów Szlachecki - Plecewice »

Spływ Bzurą: Plecewice - Kamion


trasa spływu bzurą

Najpiękniejsza trasa kajakowa Bzurą (naszym zdaniem oczywiście) rozpoczyna się od naszej przystani i biegnie (płynie) aż do ujścia Bzury do Wisły we wsi Kamion. Trasa jest łatwa, niewymagająca, rzeka mocno meandruje w pięknych okolicach by na końcu rozlać się się szeroko na mazowieckich nadwiślanych łąkach.

opis trasy kajakowej z Plecewic do Kamionu »