Sauna i jacuzzi

SPA POD GWIAZDAMI

Pobyt w naszym plenerowym SPA nad brzegiem Bzury (sauna i jacuzzi) polecamy szczególnie na chłodne, jesienne i zimowe wieczory, chociaż jacuzzi ma swoich amatorów przez cały rok.

Od listopada sauna dostępna jest w weekendy w formule OPEN (przyjmujemy zgłoszenia od indywidualnych osób). Grupy (znajomi, rodzina) zachęcamy do rezerwacji obiektu na wyłączność. Jacuzzi standardowo oferujemy na wyłączność po wcześniejszym umówieniu dogodnego terminu.

Sauna pomieści do 10 osób, jacuzzi 8 osób. Temperatura w saunie wynosi 90-100 st. C, woda w jacuzzi podgrzewana jest do temperatury ok. 34-38 st. C (latem może być chłodniejsza).

Relaks i zdrowie

Opalane drewnem sauna i jacuzzi pozwalają nie tylko na wyjątkowy, odprężający wypoczynek, mają także działanie prozdrowotne.


fot. Robert „Zbeer” Kotecki

Jak wynika z badań nad wpływem sauny na zdrowie, korzystanie niej przede wszystkim podnosi odporność organizmu – co jest niezwykle ważne jesienią i zimą, w okresie wzmożonych zachorowań – oraz pomaga oczyszczać organizm. Sauna polecana jest osobom zmagającym się z dolegliwościami układu krążenia, oddechowego, kostnego, bólami reumatycznymi, niewydolnością nerek. Przy poważnych schorzeniach sugerujemy jednak zasięgnąć opinii lekarza.

Dowiedz się więcej o prozdrowotnych właściwościach sauny

Wielu naszych gości pobyt w saunie czy jacuzzi łączy z bardzo popularnym dzisiaj morsowaniem. Po rozgrzewającej sesji można schłodzić się w oddalonej o kilkadziesiąt metrów Bzurze. Strefa do morsowania jest bezpieczna, do rzeki wchodzi się z piaszczystej plaży, a dno opada łagodnie. Latem to miejsce wykorzystywane jest do rozmaitych aktywności wodnych. Można także skorzystać z zimnego prysznica lub wiadra bosmańskiego, zasilanego wodą ze studni głębinowej.

Sesje polecamy także kajakarzom, rowerzystom, którzy chcą zregenerować siły po intensywnym wysiłku. Mogą również uatrakcyjnić imprezę firmową.

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Sauna i jacuzzi: zdjęcia