Sauna i jacuzzi

SPA POD GWIAZDAMI

Pobyt w naszym plenerowym SPA polecamy szczególnie na chłodne, jesienne i zimowe wieczory, chociaż jacuzzi ma swoich amatorów przez cały rok.

Opalane drewnem sauna i jacuzzi pozwalają nie tylko na wyjątkowy, odprężający wypoczynek, mają także działanie prozdrowotne. Przede wszystkim podnoszą odporność organizmu, co jest niezwykle ważne jesienią i zimą, w tradycyjnym okresie wzmożonych zachorowań. Polecane są osobom zmagającym się z dolegliwościami układu krążenia, oddechowego, kostnego, bólami reumatycznymi. Przy poważnych schorzeniach proponujemy jednak zasięgnąć porady lekarza.

Pobyt w saunie i jacuzzi można łączyć lub zdecydować się tylko na jedną z tych atrakcji. Po rozgrzewającej sesji można się schłodzić morsując w oddalonej o kikadziesiąt metrów Bzurze bądź skorzystać z zimnego prysznica lub wiadra bosmańskiego, zasilanego wodą ze studni głębinowej.

Relaks i zdrowie

Sesje polecamy także kajakarzom, rowerzystom, którzy chcą zregenerować siły po intensywnym wysiłku.

Sauna pomieści 10 osób, jacuzzi 8 osób. Temperatura w saunie wynosi 90-100 st. C, woda w jacuzzi podgrzewana jest do temperatury ok. 38-40 st. C (latem może być chłodniejsza).

Plenerowe SPA dostępne jest w opcji Open lub na wyłączność. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji miejsca.

Zobacz cennik

Sauna i jacuzzi: zdjęcia