Nadbzurzańska sunia szuka domu

Była brzydka i zimna połowa marca, gdy w opuszczonym zagłębieniu po starym garażu, nieopodal Moto Przystani, na świat przyszły cztery małe, wystraszone szczeniaczki. Młoda mama pilnowała swoich dzieci ale udało się je uratować (suka oszczeniła się w betonowym zagłębieniu, z którego małe pieski nie potrafiły się wydostać). Szczeniaczkom udało się znaleźć już domy (jeden z nich trafił do naszego 'przystaniowego’) – pozostała tylko psia mama.

Tymczasowo jest pod opieką ale nie chcemy by powędrowała do schroniska – dlatego właśnie piszemy do Was drodzy goście, sympatycy, kajakowicze i kempingowicze naszej przystani – może właśnie u kogoś z Was sympatyczna sunia znalazła by swój dom? Sunia ma około 1 roku, lubi się bawić, jest bardzo oddana dla osób, które zainteresowały się jej losem, chociaż trochę nieufna do obcych. Jest zadbana i odrobaczona a w połowie maja przejdzie sterylizację. Potrzebuje prawdziwego domu. Jeśli ktoś z Was byłyby zainteresowany przygarnięciem psiaka, prosimy o kontakt: 501320404 Ania, 503721850 Michał bądź po prostu dajcie znać obsłudze Moto Przystani.

A pozostając w psich tematach – już wkrótce na stronie pojawi się artykuł o tym, czy warto na spływ zabierać ze sobą czworonogi i z czym taka decyzja się wiąże ;)