Rodzinny Spływ Kajakowy 2016

Pod koniec wakacji organizujemy dwie duże imprezy – oprócz zapowiadanego wcześniej pierwszego, Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego Bzurą, jak co roku zapraszamy na naszą cykliczną imprezę, czyli Rodzinny Spływ Kajakowy. Wycieczka rzeką Bzurą oraz „piknik” na naszym kempingu to propozycja dla wszystkich, którzy w gronie mniej lub bardziej rodzinnym ;) chcą zakończyć wakacyjny sezon.

zibiTak jak w poprzednim roku trasa spływu obejmuje odcinek od Moto Przystani do Witkowic, start planujemy na godzinę 16:00. Spływ kończymy 3 godziny później, wracamy do bazy i rozpoczynamy drugą cześć imprezy – wieczór przy muzyce szantowej, którą ugości nas Artur Zdanowicz „Zibi”. Bardzo gorąco zapraszamy na koncert naszego gościa – jego muzyka rok temu zaczarowała naszą przystań i na pewno tak samo bedzie i tym razem ;) W trakcie imprezy nie zabraknie ogniska, grilla, dostępna będzie oczywiście cała infrastruktura naszego campingu.

Szczegółowy program Rodzinnego Spływu Kajakowego:

  • Godz. 16.00 początek spływu – trasa Moto Przystań – Witkowice
  • Godz. 19.00 powrót uczestników do bazy – gry zespołowe, siatkówka, badmington itd., poczęstunek w formie grilla dla uczestników imprezy.
  • Godz. 20.00 rozpoczęcie wieczoru przy ogniskach, grillu, koncert szantowy na żywo – Artur Zdanowicz „Zibi”

Koszt uczestnictwa w spływie: 40 zł / osobę. W cenie: wynajem kajaków, asekuracja ratowników WOPR, poczęstunek po spływie, atrakcje wieczoru. Na miejscu do nabycia dania barowe, z grilla, napoje, piwo oraz możliwość noclegu na naszym kempingu w przyczepach oraz na polu namiotowym.

O ewentualnych zmianach w programie będziemy powiadamiać na facebookowym wydarzeniu

Zapisy i informacje mailowo – kajaki@motoprzystan.pl i pod nr telefonu 503 721 850