weekend majowy nad rzeką Bzurą

Rower, kajak i namiot – pomysł na weekend majowy

Wiele wskazuje na to, że na majówkę pogoda tym razem oszczędzi nam złośliwości (polegającej na psuciu się w dni, kiedy jest nam najbardziej potrzebna). To dobra wiadomość dla tych, którzy na długi weekend majowy (no, w tym roku, może średnio-długi) wybierają się do nas przede wszystkim na spływ!

Mamy już sporo zarezerwowanego sprzętu (zachęcamy do zamawiania kajaków – to już naprawdę ostatnie chwile na rezerwacje sprzętu, wszystko wskazuje na to, że po weekendzie będziemy mieć pełną obsadę), rzeka posprzątana i czeka na gości a na campingu przy plaży od 1 maja uruchamiamy mini-bar. Pole namiotowe jest już również przygotowane dla ekip, które wybrały dwudniowy spływ kajakowy po Bzurze. Zaczyna się więc na dobre sezonowy ruch. Nie udało się niestety przed majówką przygotować nad samą rzeką boiska do siatkówki plażowej – pozostaje więc póki co do dyspozycji chętnych dotychczasowy plac na trawie.

Jeśli chciałbyś spędzić majowy dzień ze swoimi pociechami – również gorąco zachęcamy do odwiedzenia Moto Przystani – dzieci mogą bawić się na ogrodzonym placu zabaw a nawet popróbować sił na wodzie – posiadamy specjalne kajaki dziecięce, którymi mogą bezpiecznie popływać przy naszej plaży. Dla dzieci zresztą majówka to dopiero początek atrakcji – już niebawem Dzień Dziecka – na ten dzień będziemy szykować szereg niespodzianek – pamiętajcie więc, by sprawdzać tu lub na naszym profilu co się będzie działo;)

Jeśli zaś będziesz zwiedzać rowerem zachodnie rejony Puszczy Kampinoskiej – koniecznie skręć do nas – dostaniesz 10% zniżki na spływ kajakowy w wybranym przez Ciebie terminie!