Rodzinny Spływ Kajakowy już 19 sierpnia

Drodzy! O mały włos a wypadłaby nam z planu cykliczna impreza, ale udało się pokonać trudności wszelakie i niniejszym ogłaszamy, że nadbzurzański Rodzinny Spływ Kajakowy A.D. 2017 odbędzie się w tym roku 19 sierpnia. A oto szczegóły planowanej imprezy.

Startujemy, w sobotę 19 sierpnia o godzinie 15:00 ze starego mostu na ul. Toruńskiej (tzn. mostu tam już od 40 lat nie ma ale jakoś tak się utarło zwać to miejsce;) – tam organizujemy zbiórkę uczestników. Dla pewności – poniżej mapa z lokalizacją startu:

Przez około 3 godziny popłyniemy sobie przez Sochaczew, Chodaków, „zachodakowie”, Plecewice i około godziny 18:00 wylądujemy na Moto Przystani. Tam czekać będzie posiłek w postaci kiełbasek na ognisku. Kulminacją spływu będzie zaś wieczorny koncert – niespodzianka.

Cena imprezy to 40zł od osoby dorosłej, 30zł od dziecka do lat 7. W tej cenie są kajaki i osprzęt, opieka ratowników WOPR, wspomniane kiełbaskowe wyżywienie oraz koncert (a może nawet dwa:). Zgłoszenia na Rodzinny Spływ kajakowy przyjmujemy telefonicznie bądź mailowo – tel. 503 721 850, 512 190 022, e-mail kajaki@motoprzystan.pl.

Na FB utworzyliśmy wydarzenie – wypatrujcie tam dodatkowych informacji. Do zobaczenia 19 sierpnia i życzymy sobie i Wam tradycyjnej pięknej pogody!