majówka pod warszawą

Weekend majowy pod Warszawą

A więc zaczynamy długi weekend. Gdzie spędzić go tym razem? Oczywiście, że u nas :) Tylko, powiedzmy sobie szczerze, gdybyśmy po raz kolejny zaczęli przekonywać, że majówka to obowiązkowa wizyta na Moto Przystani to byłoby to już trochę nudne. Oczywiście weekend nad rzeką, zaledwie godzinę jazdy od stolicy, który można spędzić w kajaku, na rowerze, bądź po prostu leżakując na campingu to dobry pomysł na weekend dla mieszańców Warszawy (bo to do nich tym razem kierujemy nasz wpis). Człowiek jest jednak z natury ciekawy i grzechem byłoby nie zaproponować mu kilku innych pomysłów na alternatywne spędzenie wolnego czasu.

Gdzie i co zobaczyć w naszej bliższej i dalszej okolicy możecie zobaczyć w dziale okolice bądź poczytać na naszym blogu. Niebawem postaramy się opisać Wam nieco dalsze, ale ciekawe zakątki zachodniego Mazowsza. Kto jednak ma ochotę poszukać inspiracji i pomysłów z większego wachlarza propozycji, odsyłamy do nowego ale bardzo ciekawego portalu Z Warszawy na weekend, z którym nawiązaliśmy niedawno współpracę. Na portalu tym znajdziecie wszelkiego rodzaju inspiracje na spędzenie wolnego czasu – od zwiedzania zatopionych w lesie fortyfiakacji, poprzez propozycje odwiedzin ciekawych muzeów, sugestie co do spędzania wolnego czasu na łonie natury aż po aktualne informacje o tym, co do nadchodzących imprez.

A propos tych ostatnich – lato na Moto Przystani zamierzamy przywitać nietypowo – na 25 czerwca w sobotę, już dziś zapraszamy wszystkich na Noć Świętojańską – będzie pogańsko, słowiańsko i, mamy nadzieję, niezwykle klimatycznie. Już niebawiem podamy więcej szczegółów.