rodzinny spływ kajakowy 2015 Sochaczew

Rodzinny spływ kajakowy 2015

Baaaardzo powoli zbliża się (niestety) koniec wakacji, jak co roku więc zapraszamy na Rodzinny Spływ Kajakowy, który odbędzie się w sobotę 29 sierpnia .Pierwotnie planowany był na niedzielę ale z uwagi na różne okoliczności przyrody (bynajmniej nie upały;) zmuszeni zostaliśmy do przeniesienia imprezy dzień wcześniej.

W tym roku trasa spływu to odcinek od Moto Przystani do wsi Witkowice, start planujemy na godzinę 14:00. Trzy godziny później, po zakończeniu spływu, wracamy na nasz camping i tam czekać na Was będzie szereg atrakcji, min. gry zespołowe, ognisko oraz przede wszystkim muzyka na żywo czyli koncert muzyki szantowej w wykonaniu zespołu „Zibi”.

Program wydarzenia wstępnie przedstawia się tak:

  • Godz. 14.00 początek spływu – trasa Moto Przystań – Witkowice
  • Godz. 17.00 powrót uczestników do bazy – gry zespołowe, siatkówka, badmington itd., poczęstunek w formie grilla dla uczestników imprezy.
  • Godz. 20.00 rozpoczęcie wieczoru przy muzyce: ogniska, grill, biesiada piwna
  • Godz. 21.00 koncert na żywo „Zibi” – muzyka szanty

Koszt uczestnictwa w spływie: 40 zł / osobę. W cenie: wynajem kajaków, asekuracja ratowników WOPR, poczęstunek po spływie, atrakcje wieczoru. Na miejscu do nabycia dania barowe, z grilla, napoje, piwo oraz możliwość noclegu na naszym kempingu w przyczepach oraz na polu namiotowym.

O ewentualnych zmianach w programie będziemy powiadamiać na naszym profilu facebookowym

Zapisy i informacje mailowo – kajaki@motoprzystan.pl i pod nr telefonu 503 721 850