piknik rodzinny nad Bzurą

Rodzinny Piknik nad Bzurą

W ramach „Dni Brochowa”, 04 lipca 2015r., na terenie Moto Przystani w Plecewicach odbędzie się „Rodzinny Piknik nad Bzurą” na który zapraszamy wszystkich chętnych a zwłaszcza rodziny z dziećmi. Na terenie naszego campingu oraz na plaży przy rzece planujemy szereg ciekawych imprez, gier i pokazów.

Zabawę rozpoczynamy w sobotę od godziny 13:00 a w programie przewidujemy między innymi pokaz sprzętu ratowniczego oraz ratownictwa wodnego (we współpracy z WOPR Sochaczew), gry i zabawy dla dzieci i młodzieży (na terenie campingu i placu zabaw). Dla najmłodszych przewidziany jest poczęstunek a przez cały czas trwania imprezy będzie oczywiście czynny nasz mini bar.

letnia szkółka kajakowa dla dzieci

Na Bzurze oprócz pokazów ratowniczych zorganizowane będą regaty kajakowe dla dzieci i młodzieży a równolegle będziemy prowadzić zapisy do letniej szkółki kajakowej dla dzieci – zapraszamy więc gorąco rodziców, którzy chcieliby zapoznać swoje dzieci z niesamowitą frajdą jaką jest pływanie w kajaku. O szczegółach akcji będziemy informować na miejscu. Wieczorem, na zakończenie pikniku, zapraszamy zaś na wieczorne ognisko na przystani. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze, zapraszamy nad Bzurę i już teraz życzymy (sobie i Wam) udanej zabawy!

Organizatorzy: Gmina Brochów, WOPR Sochaczew, Moto Przystań

Do pobrania:

Komunikat organizacyjny
Regulamin Zawodów Kajakowych