Wielkanocna Kartka od Moto Przystani

Drodzy kajakarze, kempingowicze, rowerzyści, turyści i goście Moto Przystani. Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych przesyłamy Wam niniejszym życzenia – czego tylko sobie zapragniecie (w ramach rozsądku oczywiście) na nadchodzące dni.

Przy okazji – doceńcie nasz tytaniczny wysiłek przy wykonaniu powyższego zdjęcia. Jest to bowiem, wbrew zapewne wielu fałszywym opiniom które się pojawią, najprawdziwszy autentyk. Aby wykonać tę fotografię przygotowaliśmy zawczasu puste, metalowe pojemniki, które wyprofilowaliśmy u znajomego spawacza, by przybrały kształt jaj. Później przyszedł czas na ich pomalowanie. Logo Moto Przystani wykonaliśmy z lekkiego, kompozytowego materiału i zakotwiczyliśmy na dnie Bzury (zdjęcie wykonane na wysokości Boryszewa tak przy okazji). Najgorzej było z napisem, litery nam odpływały albo tasowały się układając w dziwne wyrazy. Ostatecznie z pomocą sochaczewskich WOPRowców, którzy zanurkowali i trzymali litery we właściwym szyku, udało nam się ustawić kadr i wykonać zdjęcie. To wszystko specjalnie dla Was.
Pamiętajcie, wszelkie próby podważania autentyczności tego zdjęcia bądź sugerowanie, że to tylko fotomontaż to kłamstwa zawistnych ludzi. Jeżeli zajdzie potrzeba, powołamy specjalną podkomisję, która zbada zdjęcie i ustali, ze mówimy prawdę ;)