Świąteczne Życzenia od Moto Przystani

Ciepłych* i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia** oraz aktywnego, pełnego przygód i pozytywnych doznań Nowego Roku wszystkim naszym sympatykom, gościom, przyjaciołom życzy zespół Moto Przystani. Ponieważ kończy się nam rok 2016 mamy okazję do podsumowania ostatnich 12 miesięcy.
Niewątpliwie był to dla naszej przystani rok bardzo udany – odwiedziła nas rekordowa liczba gości, rozbudowaliśmy flotę, cały czas modernizowaliśmy przystań i kemping. Poza stałymi imprezami, które już trwale zapisały nam się do kalendarza, pojawiły się też nowe – niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem roku było zorganizowanie ze stowarzyszeniem Nad Bzurą pierwszego ogólnopolskiego spływu kajakowego Bzurą. Przyszły rok, mamy nadzieję, będzie równie udany – póki co, Bzura chwilowo jest nieczynna (choć nie do końca jest to prawdą – dla chcącego nic trudnego – w grudniu mieliśmy regularnych kajakowych gości, którym pogoda nie straszna!:) W oczekiwaniu więc na wiosenne słońce – życzymy więc raz jeszcze udanej końcówki roku 2016 i wspaniałego roku 2017!

*ciepłych w sensie rodzinnych, pogodnych. Nie życzymy sobie (i Wam) +8 na plusie i deszczu. W tym sensie, życzymy Świąt zimnych, mroźnych i przede wszystkim śnieżnych;)
** w wersji dla niewierzących – Udanego Urlopu ;) – a dla wyznawców rodzimej, słowiańskiej wiary – Szczodrych Godów :)